wierszyki ślubne

Na wesele przybywajcie, o prezenty się nie martwcie, by nie składać ich na stercie, niechaj mieszczą się w kopercie.

Goście nasi ukochani my już w domu wszystko mamy chcecie coś nam podarować dajcie śwince się radować

Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami, lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami, więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki, przynieście zamiast nich wino lub czekoladki. 

Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile widzianym i bardzo gustownym, będzie bilecik ze znakiem wodnym

Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie zabawki nasi przyjaciele. My do domów dziecka z nimi pojedziemy i w waszym imieniu malcom przekażemy.

Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc.

Szanowny Gościu. Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy, drobne pamiątki lub książki.

Goście Nasi Ukochani! My już w domu wszystko mamy, By nie pisać długich książek, wprost prosimy o pieniążek. Również chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić. Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę!